slimfitstudiosenec.sk
true

Slim Fit Studio

Xbody

MODERNÉ TECHNOLÓGIE, KTORÉ PRACUJÚ ZA VÁS

XBODY využíva technológiu EMS (elektro-myo-stimulácie), ktorá aktivuje celé telo pomocou elektrických impulzov, podobných tým, ktoré vytvára telo samé, vysielaných cez oblek s elektródami. Intenzita impulzov je individuálne nastavená podľa kondície a zdravia zákazníka školeným personálom.
 
Cvičením s XBODY zapájame svaly veľmi intenzívne (80 impulzov/sekunda). Stačí 1 alebo 2 krát týždenne 20 minút a vaše telo dostane potrebnú dávku tréningu na to, aby bolo pevné, aktívne a spaľovalo dostatok energie.
 
Tento koncept pochádza priamo z elektro-liečby, neskôr sa používal ako alternatíva cvičenia v kozmonautike a dnes sa využíva v profesionálnom športe aj v bežnom živote. Elektrická stimulácia svalov (EMS) vyvoláva svalové kontrakcie pomocou elektrických impulzov. Znie to príliš vedecky? V podstate je to jednoduché.
 
EMS technológie sa využívajú nielen na trénovanie, ale aj ako prostriedok na zlepšenie vzhľadu. Táto premyslená technológia je ideálna na posilnenie a regeneráciu zdravého svalstva. EMS prístroj vyvoláva impulzy, ktoré stimulujú jednotlivé svalové partie cez elektródy umiestnené nad vybranými svalmi. Elektrické impulzy spôsobujú svalové kontrakcie podobné tým, ktoré vyvoláva bežný tréning. Je to tréning 21. storočia.
image
Chcem schudnúť a vypracovať svoje telo